Wizyta w japońskich fabrykach Mitsubishi Electric

Dodano: wtorek, 29 marca 2016 11:36

W dniach 13-19 marca 2016 roku firma Mitsubishi Electric zorganizowała wyjazd dla grupy swoich Partnerów do Japonii. Zaproszeni odwiedzili dwie fabryki urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric w miastach: Shizuoka i Wakayama. Goście zostali zaproszeni również do globalnej Centrali Mitsubishi Electric w Tokio.

Na wyjazd, którego celem było przede wszystkim zaprezentowanie japońskich fabryk urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric zaproszeni zostali projektanci oraz klienci polskiego oddziału firmy. Był to pierwszy wyjazd do Japonii, jaki Mitsubishi Electric Oddział w Polsce zorganizowała dla swoich Partnerów.

W fabrykach w Shizuoka i Wakayama goście mieli okazję obejrzeć proces produkcji urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric. Na własne oczy mogli przekonać się o najwyższych standardach towarzyszących produkcji urządzeń Mitsubishi Electric. W Centrali Mitsubishi Electric goście spotkali się z kierownictwem firmy. Została im tam również pokazana prezentacja przedstawiająca korporację oraz jej zakłady produkcyjne.

Wizycie w japońskich fabrykach i Centrali towarzyszył także bogaty program aktywności, wśród nich była m.in. wizyta w Kioto. Fabryki urządzeń Mitsubishi Electric (LES) w Japonii to dwa z czterech zakładów produkcyjnych firmy. Pozostałe zakłady mieszczą się w Szkocji oraz Tajlandii.

źródło: materiały prasowe Mitsubishi Electric