Wiosenna Gala Instalatorów nagradza firmę Viessmann

Dodano: piątek, 15 czerwca 2012 09:09

W tegorocznej edycji Wiosennej Gali Instalatorów tytuł Złotego Instalatora otrzymała Akademia firmy Viessmann. Została nagrodzona w kategorii Organizacja Kształcenia i Szkolenia Branżowych Specjalistów. 

Wyróżnienie Złotego Instalatora przyznano firmie Viessmann już po raz 18-ty, tym razem za: uruchomienie internetowej platformy komunikacji branżowych specjalistów, chcących korzystać ze szkoleń w ramach Akademii Viessmann.

"Dzięki silnemu przekonaniu i zaangażowaniu Rady Krajowej i Członków Korporacji, dzięki pracy nad budową świadomości ekologicznej i ekonomicznej Polaków, możemy dziś mówić o technologicznym postępie, który osiągnęliśmy wspólnie promując jakość i nowoczesność" powiedział Artur Ulrich prezes zarządu firmy Viessmann.

"Szczególnego podkreślenia wymaga fakt stałego wspierania i ścisłej współpracy z rzemiosłem (z wykonawcami) z instalatorami. Propagowanie gruntownej wiedzy, szkolenia, kształcenie w zakresie OZE, certyfikacja jakości przyczyniły się do tego, że "Instalator" to zawód zaufania publicznego" dodaje Artur Ulrich.

Wyróżnienie firmy Viessmann to potwierdzenie bardzo wysokiej jakości świadczonych usług szkoleniowych jakie oferuje Akademia Viessmann.

Rzemiosło i przemysł, zwłaszcza w trudnych warunkach rynkowych muszą wspólnie wykorzystywać istniejące szanse. Usługi towarzyszące produktom nabierają coraz większego znaczenia dla producentów i rzemieślników. Kształcąc nowe pokolenia Fachowców, dzieląc się z nimi wiedzą i kompetencjami mamy wpływ na jakość wykonawstwa, obsługi klientów i inwestorów. W długiej perspektywie wiedza to zawsze najlepsza inwestycja.

Doroczne spotkanie firm branży instalatorskiej, tym razem miało szczególny charakter. Wiosenna Gala Instalatorów była również okazją do świętowania jubileuszu 20-lecia Korporacji a także działalności miesięcznika "Polski Instalator".

źródło i zdjęcie: Viessmann

Firma Viessmann