Druga edycja konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych

Dodano: środa, 28 marca 2012 11:15

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Przewidziane są nagrody o łącznej wartości ponad 30 tysięcy złotych. Organizatorem konkursu jest firma Schrack Technik - dostawca rozwiązań w zakresie rozdziału energii oraz Bricsys Polska tworzący oprogramowania dla inżynierów.

Konkurs dla projektantów instalacji elektrycznych ma na celu propagowanie rozwiązań technicznych firmy Schrack Technik oraz oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD, którego dystrybutorem w naszym kraju jest firma Bricsys Polska. Warunkiem wzięcia udziału jest wykonanie projektu w programie Bricscad i ELsoftCAD, w którym wykorzystano rozwiązania austriackiego koncernu.

Wszystkie prace zgłoszone w ramach drugiej edycji konkursu dla projektantów instalacji elektrycznych, oceniane będą pod względem kompleksowości i innowacyjności rozwiązań, zakresu wykorzystania rozwiązań technicznych firmy Schrack oraz stopnia zaawansowania projektanta w wykorzystaniu możliwości oprogramowania Bricscad i ELsoftCAD.

Aby wziąć udział w konkursie dla projektantów instalacji elektrycznych, należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie Bricsys Polska lub Schrack Technik. Po przesłaniu formularza, otrzymujemy email z linkiem do pobrania oprogramowania i biblioteki z produktami Schrack Technik oraz indywidualnym identyfikatorem. Prace konkursowe można przesyłać do 30 czerwca 2012 r.

źródło i zdjęcie: ise.pl