Nowe produkty w jesiennej ofercie De Dietrich

Dodano: środa, 26 września 2018 07:48
Nowe produkty w jesiennej ofercie De Dietrich

Tegoroczna jesienna oferta firmy De Dietrich Technika Grzewcza powiększyła się o trzy nowe urządzenia: pompę ciepła Alezio S V200, kocioł kondensacyjny EVODENS AMC oraz nowoczesny termostat pokojowy SMART TC.

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami. Trzeba się do niego odpowiednio przygotować. Firma De Dietrich Technika Grzewcza włączyła do swojej oferty kilka nowych urządzeń, które z pewnością zainteresują wielu klientów.

Powietrzna pompa ciepła Alezio S V200

Nowa Alezio S V200 to pompa ciepła typu powietrze/woda „split Inwerter” składająca się z jednostki zewnętrznej oraz modułu wewnętrznego ze zintegrowanym podgrzewaczem c.w.u. o pojemności 177 l.

Model ten jest ulepszoną wersją poprzedniego, sprawdzonego od lat typoszeregu Alezio Evolution V200. Zaletą zmodernizowanego urządzenia jest możliwość ustawienia jednostki wewnętrznej bezpośrednio przy ścianie lub w narożniku, dzięki wszystkim przyłączom wyprowadzonym do góry.

Funkcja chłodzenia, modulująca sprężarka i bardzo prosta w obsłudze regulacja sprawia, że Alezio S V200 zapewni pełen komfort przez cały rok. Model ten pracuje w trybie grzania do temperatury -20°C (Alezio 4,5 i 6 MR do -15°C) oraz w trybie chłodzenia latem.

To kompaktowe, oszczędne i ekologiczne rozwiązanie do domów nowych i modernizowanych, dopasowane do wymagań programów dotacyjnych. Urządzenie zapewnia szybki zwrot nakładów inwestycyjnych.

Kocioł kondensacyjny EVODENS AMC

W ofercie firmy De Dietrich Technika Grzewcza pojawił się też nowy kondensacyjny kocioł gazowy z serii Evodens AMC. Urządzenie będzie kontynuować najlepsze tradycje kotłów De Dietrich z segmentu premium.

Nowość jest dostępna w wersji jedno- i dwufunkcyjnej, charakteryzuje się klasą efektywności energetycznej: “A” dla c.o. i “A” dla c.w.u. (“B” dla wersji BIC). Warto zwrócić uwagę na niską emisję zanieczyszczeń i roczną sprawność eksploatacyjną wynoszącą aż do 109 %.

Całość uzupełnia palnik gazowy ze stali nierdzewnej z całkowitym wstępnym zmieszaniem, modulujący od 22 do 100 % mocy oraz moduł hydrauliczny wyposażony w zespół do zdalnego, automatycznego napełniania instalacji.

Kocioł został wyposażony w konsolę sterowniczą DIEMATIC Evolution z czujnikiem zewnętrznym w dostawie.

Kocioł kondensacyjny De Dietrich.

Termostat SMART TC

Nowoczesny termostat pokojowy wyróżnia się atrakcyjną stylistyką i dużymi możliwościami. Zapewnia łączność z domową siecią Wi-Fi i zdalną kontrolę pracy instalacji przy udziale smartfonu lub tabletu.

Na uwagę zasługuje też precyzyjne sterowanie temperaturą pomieszczenia i c.w.u. oraz ustawianie programów ogrzewania i wytwarzania c.w.u. Urządzenie, ponadto zawiera wskaźniki zużycia energii na c.w.u. i ogrzewanie.

Dla łatwiejszego zarządzania wszelkimi ustawieniami termostat wyposażono w pomoc ułatwiającą programowanie. Wśród wielu praktycznych rozwiązań jest też możliwość zaprogramowania danych kontaktowych instalatora i specjalny zdalny dostęp bezpieczeństwa dla niego.

Termostat obsługuje urządzenia: EVODENS AMC, MCR Home 24T, MCR Home 20/26 MI oraz MCR Home 24/30 MI.

Termostat smart TC De Dietrich.

Źródło i fot.: De Dietrich

Firma De Dietrich