Klimatyzatory ścienne R32! Nowość w ofercie FUJI ELECTRIC!

Dodano: poniedziałek, 30 lipca 2018 13:16
Klimatyzatory ścienne R32! Nowość w ofercie FUJI ELECTRIC!

Klimatyzatory ścienne R32 to nowa oferta klimatyzatorów ściennych znanego japońskiego producenta, od lat cenionego na rynku polskim za wysoką wydajność i sprawność swoich urządzeń! KGTA, KMTA i KLCA to bardzo ciche i inteligentne urządzenia o stylowym wzornictwie, które pracują w oparciu o ekologiczny czynnik R32.

Urządzenia te zaprojektowane z myślą o środowisku i komforcie klientów spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Klimatyzatory posiadają wygodny system sterowania, automatyczne funkcje zmiany trybu pracy czy regulacji nawiewu. Tryb pełnej mocy daje możliwość błyskawicznego chłodzenia lub ogrzania pomieszczenia.

Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, świetnie wkomponowują się w aranżację mieszkań, hoteli i restauracji. KGTA to wyjątkowa jednostka, która posiada wbudowany czujnik Save & Stop, wykrywający obecność człowieka przez co jest w stanie kontrolować tryb pracy. Kiedy pomieszczenie jest puste, urządzenie pracuje w trybie ekonomicznym lub jest zatrzymane. W opcji klimatyzatorów(KGTA i KMTA) jest sterowanie Wi-Fi za pomocą smartfona bądź tableta, także poza budynkiem.

Firma zachęca do zapoznania się z katalogiem klimatyzatorów R32 i Cennikiem FUJI ELECTRIC!

źródło i zdjęcie: FUJI ELECTRIC

Firma Iglotech