Zgarnij nagrody od Kärcher

Dodano: czwartek, 10 maja 2018 11:38
Zgarnij nagrody od Kärcher

Firma Kärcher obchodzi w tym roku swój jubileusz 25-lecia w Polsce. Z tej okazji firma organizuje liczne atrakcje i wydarzenia. W ramach akcji przy zakupie wybranych modeli myjek ciśnieniowych Full Control konsument otrzyma atrakcyjne wyposażenie dodatkowe.

Urządzenia objęte akcją to modele myjek klasy Full Control z innowacyjnym pistoletem ciśnieniowym, który pozwala dobrać do rodzaju czyszczonej powierzchni najlepsze parametry pracy i na bieżąco monitorować ciśnienie strumienia czyszczącego. Najważniejsze funkcje pistoletu to regulacja poziomu ciśnienia wody i dozowania środka czyszczącego jedynie przy pomocy przycisków +/-, przejrzysty wyświetlacz LCD pokazujący bieżące parametry mycia oraz ustawienie MIX do podawania środka czyszczącego.

Standardowe wyposażenie każdego modelu myjki Full Control można, dzięki tej właśnie akcji, jeszcze wzbogacić o kolejne akcesoria zwiększające zakres zastosowań urządzenia wysokociśnieniowego wokół domu.

Organizator akcji przewidział 2 zestawy nagród, o wartości rynkowej 200 lub 300 zł. I tak, to co do dziś wydawało się niemożliwe do wyczyszczenia, dzięki nagrodom stanie się możliwe.

Warto się spieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona. Szczegóły akcji i regulamin dostępne są na stronie: www.karcher-niemozliwejestmozliwe.pl.

źródło i zdjęcie: Kärcher