Nowe rozwiązania w sterowaniu kotłami SAS

Dodano: poniedziałek, 05 września 2016 00:00

Zakład Metalowo-Kotlarski SAS to czołowy producent kotłów grzewczych, któremu zaufali użytkownicy zarówno na rynku polskim, jak i za granicą - m.in. we Włoszech, na Białorusi, Ukrainie, Litwie, Węgrzech, Słowacji Mołdawii i Rumunii. Bazując na 35-letnim doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji kotłów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego użytkownika.

Twój kocioł zawsze w zasięgu ręki

Innowacyjne narzędzie do zdalnego zarządzania sterowaniem kotła SAS z dowolnego miejsca. Rozwiązanie dotyczy kotłów podajnikowych ze sterowaniem MultiFun zakupionych w 2015 roku, które są standardowo wyposażone w złącze ETHERNET*

Co zapewnia platforma internetowa e-multifun

Wersja Podstawowa

 • Zdalny podgląd i kontrola pracy kotła w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń mobilnych bez konieczności zakupu dodatkowych modułów.
 • Bezpłatne konto chronione osobistym hasłem, pełne bezpieczeństwo dla użytkownika – szyfrowane połączenie z serwerem MultiFun.
 • Zdalna zmiana parametrów kotła i instalacji - zmiana temperatur c.o., c.w.u., aktywacja funkcji szybkiego podgrzania: prysznic, party, komfort. wietrzenie, antyzamarzanie – optymalne dopasowanie do potrzeb grzewczych bez strat ciepła.
 • Powiadomienia SMS i E-MAIL o stanach alarmowych.

Wersja Premium - zdalna diagnoza kotła - ABSOLUTNA NOWOŚĆ

 • Pełny zdalny dostęp do większości ustawień sterownika.
 • Podgląd historii pracy kotła dla szybkiej diagnozy problemu online.
 • Szybka pomoc użytkownikowi w sytuacjach awaryjnych - tylko przez zarejestrowanego w systemie, uprawnionego instalatora: - zdalna opieka instalatora dodanego przez użytkownika - możliwość zmiany parametrów serwisowych przez instalatora.
 • Powiadomienia SMS i E-MAIL o awariach u użytkowników.
 • Wsparcie producenta sterownika i producenta kotła.
 • Możliwość dokonania zgłoszenia serwisowego poprzez konto.
 • Możliwość dzielenia się doświadczeniami z innymi użytkownikami platformy.

Jak rozpocząć korzystanie?

Wystarczy dostęp do internetu i założenie indywidualnego konta na www.e-multifun.pl by z pomocą dowolnej przeglądarki obserwować pracę kotła i systemu ogrzewania.

Bardzo proste LOGOWANIE

Na 30 dni otrzymujemy bezpłatnie czas na przetestowanie możliwości platformy w wersji Premium z funkcją diagnozy. Po okresie testowym, jeśli się zdecydujemy, koszt miesięczny korzystania z tej funkcji to jedynie 10 zł.

W przygotowaniu platforma internetowa do zarządzania ogrzewaniem także w kotłach zasypowych - ze sterownikiem OptimaEco3.50

* dla posiadaczy kotłów SAS zakupionych przed 2015 służymy pomocą jak uzyskać dostęp do ETHERNET

Dla zainteresowanych skorzystaniem z funkcji platformy e-multifun przygotowano promocyjną ofertę wymiany panelu regulatora w kwocie 150 zł.

źródło i zdjęcia: Zakład Metalowo-Kotlarski SAS