Pellas X drugi rok z rzędu laureatem GreenEvo

Dodano: piątek, 18 marca 2016 11:41

Nie zwalniamy tempa rozwoju Zielonych Technologii. Nasza praca nad rozwijaniem innowacyjnych proekologicznych technologii została ponownie doceniona przez kapitułę VI już edycji konkursu GreenEvo.

Tym samym możemy pochwalić się, że drugi raz z rzędu będziemy uczestniczyć w Akceleratorze Zielonych Technologii organizowanym przez Ministerstwo Środowiska.

Dzięki projektowi Greenevo mogliśmy promować poza granicami naszego kraju nasze najnowsze palniki na pellet i agropellet a także nawiązać kontakty handlowe w krajach takich jak Tajlandia, Australia, Kazachstan, Chile, Stany Zjednoczone Ameryki, Maroko, Nowa Zelandia, Iran oraz Indie.

GreenEvo to Akcelerator Zielonych Technologii – projekt Ministerstwa Środowiska wspierający najlepsze proekologiczne technologie rozwijane w Polsce. Program ma na celu stworzenie gwarancji najwyższej jakości rodzimych produktów, ich transfer na rynki zagraniczne i rozwiązywanie problemów środowiskowych w kraju i na świecie poprzez wdrażanie najnowszych technologii. Od 2010 roku kapituła GreenEvo składająca się z niezależnych ekspertów, corocznie wyłania w konkursie laureatów oferujących nowoczesne rozwiązania.

źródło i zdjęcie: Pellas