Wygraj bilety na EURO 2016! Elektryzująca nagroda od DABDROwent

Dodano: poniedziałek, 07 marca 2016 13:02

Właśnie dzisiaj, 7 marca, rozpoczął się konkurs hurtowni wentylacyjnej DABROwent. Główną nagrodą w zabawie są bilety na mecz Niemcy – Polska, który odbędzie się 16 czerwca br. w Paryżu. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu na stronie www.dabrowent.pl/euro-2016.

Bydgoska firma przewidziała również nagrody pocieszenia, związane z Mistrzostwami Europy we Francji.

Kupuj asortyment Venture Industries w DABROwent i wygrywaj

Co trzeba zrobić, aby wygrać?

Najpierw należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny lub formularz w formie pdf na stronie konkursu. Na tej podstawie organizator przesyła login i hasło do systemu. Następnie pozostaje już tylko robić zakupy na produkty Venture Industries w DABROwencie. Szczegółowe zasady konkursu DABROwent wyjaśnione są w regulaminie zamieszczonym na stronie www.dabrowent.pl/euro-2016.

Wygraj bilet na mecz Polska-Niemcy

Kto wygrywa?

Za zakupy asortymentu marki Venture Indsutries w hurtowni DABROwent zdobywa się punkty. Każde 10 zł netto z faktury jest przeliczane na 1 punkt w konkursie.
Organizator dodatkowo premiuje zakupy urządzeń Venture Industries z przedpłatą. Bowiem za każdą przedpłaconą kwotę można dostać podwójną ilość punktów!
W konkursie nagrodę może zdobyć aż 12 firm z największą ilością zdobytych punktów.

Dwie pierwsze wygrywają bilet na mecz Niemcy – Polska na Euro. Dziesięć firm z kolejnych miejsc dostanie nagrody pocieszenia w formie piłek footballowych.
Konkurs trwa od 7 marca do 25 maja 2016 r. Wyniki konkursu poznamy już 27 maja.
Szczegóły dotyczące konkursu można przeczyta na www.dabrowent.pl/euro-2016.

Partnerem konkursu jest producent wentylatorów i asortymentu wentylacyjnego Venture Industries.

źródło i zdjęcia: DABROwent