Atrakcyjny wygląd w parze z wysoką jakością to musi być Sterr

Dodano: piątek, 30 października 2015 13:20

Bezprzewodowy wideodomofon SVD70, działający w paśmie 2,4 GHz, to inteligentne urządzenie do użytku domowego, łączące funkcje dzwonka do drzwi, wykonywania zdjęć, rejestracji wideo, interkomu, monitoringu i otwierania drzwi.

Jego szczególna cecha to wykrywanie obecności ciała ludzkiego – gdy gość znajdzie się w zakresie wykrywania, unifon zostanie włączony, prezentując obraz z zewnątrz, a zdjęcie zostanie wykonane automatycznie.

Dzięki temu, użytkownik może dowiedzieć się, kto go odwiedził podczas nieobecności. Ten model jest gwarancją domowego bezpieczeństwa. Produkt jest łatwy w instalacji i prosty w użyciu. Został zaprojektowany specjalnie dla właścicieli domów – umożliwia współpracę dwóch kaset bramowych i trzech unifonów.

Unifony mogą komunikować się ze sobą na odległość do 300 metrów w przestrzeni otwartej. Zastosowanie najnowszych, energooszczędnych rozwiązań, stabilna praca i atrakcyjny wygląd sprawiają, że jest to idealny wybór dla osób poszukujących inteligentnych urządzeń o wysokiej jakości.

źródło i zdjęcie: Sterr


Firma STERR