Produtkty Sterr - nowoczesna technologia i wzornictwo

Dodano: wtorek, 14 lipca 2015 00:00

Bezprzewodowy wideodomofon (wizjer wideo) to inteligentny, zaawansowany technologicznie produkt, który łączy funkcje dzwonka do drzwi, automatycznego aparatu fotograficznego, wideodomofonu, monitora podglądu obrazu z kamery oraz otwierania zamka w jednym urządzeniu.

Urządzenie wyróżnia się zwłaszcza unikalną funkcją wykrywania osób znajdujących się przed wejściem. Po wykryciu osoby unifon (jednostka wewnę trzna z monitorem) w łącza się automatycznie, wyświetla obraz sprzed wejścia na ekranie i automatycznie robi zdjęcie.

W ten sposób, nawet gdy użytkownika nie ma w domu, może łatwo sprawdzić, kto chciał go odwiedzić. Ten model to gwarancja bezpieczeństwa Twojego domu. Urządzenie nie wymaga prowadzenia przewodów. Charakteryzuje się prostą instalacją, wygodnym użytkowaniem i łatwą obsługą.

Urządzenie zostało zaprojektowane specjalnie do użytku w domach jednorodzinnych. Kaseta bramowa (jednostka zewnętrzna) może współpracować z trzema zgodnymi unifonami znajdującymi się w zasięgu do 300 m w otwartym terenie.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań w zakresie oszczędzania energii, stabilne działanie oraz modne wzornictwo sprawiają, że produkt ten stanowi preferowany wybór dla klientów poszukujących inteligentnych urządzeń o wysokiej jakości.

źródło i zdjęcia: Sterr


Firma STERR