Wersja zintegrowana przemysłowego alarmu gazowego PAG

Dodano: środa, 23 lipca 2014 00:00

Centralna jednostka typu modularPAG®/multiPAG® jest urządzeniem stacjonarnym, zaprojektowanym i wykonanym jako konstrukcja modularna. Dzięki takiej budowie można w prosty sposób dostosować ilość obsługiwanych kanałów pomiarowych i sterujących do konkretnych wymagań klienta.

Wersja zintegrowana przemysłowego alarmu gazowego PAG firmy PRO-SERVICE

Pojedyncza jednostka bez ekspandera może obsługiwać do 500 wejść pomiarowych i 50 wyjść sterujących. System podstawowy zorganizowany jest jako zabudowa modułów procesora, wejść pomiarowych, wyjść sterujących, zasilacza buforowego i monitora SVGA w standardowej szafce instalacyjnej o wymiarach 600x600x200 mm. W miarę wzrastających potrzeb, konstrukcja ta pozwala jednocześnie na dalszą rozbudowę urządzenia o kolejne lub inne moduły.

Zainstalowane systemy w konfiguracjach od 16 do 184 obsługiwanych punktów detekcyjnych, zostały sprawdzone i entuzjastycznie przyjęte przez klientów. Wyposażenie centrali w interfejs szeregowy typu RS-485, pozwala na zdalne nadzorowanie i wizualizowanie całości systemu z poziomu programu kontrolno-pomiarowego Pagview®

źródło i zdjęcie: Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe PRO-SERVICE