Konkurs fotograficzny dla instalatorów "Zachwyć realizacją kominka. Edycja III"

Dodano: poniedziałek, 01 grudnia 2014 16:05

Firma Kratki.pl Marek Bal oraz magazyn "Świat Kominków" zapraszają do uczestnictwa w III edycji konkursu "Zachwyć realizacją kominka". Konkurs skierowany jest do firm dokonujących montażu, instalacji i zabudowy kominków z wykorzystaniem wkładów firmy Kratki.pl. Celem akcji jest promocja najciekawszych pomysłów i rozwiązań obrazujących kunszt zabudowy kominków.

Wartość nagród wynosi ponad 24 000 zł. Dodatkowo dla autora zwycięskiej realizacji "Świat Kominków" ufundował nagrodę w postaci całostronicowej prezentacji swojej firmy na łamach ogólnopolskiego wydania magazynu. Zgłoszenie oraz przesłanie zdjęć odbywa się za pomocą formularza na stronie konkursu: www.galeria.kratki.pl/konkurs.

Czas trwania konkursu od 1 grudnia 2014 r. do 10 maja 2015 r. Przyjmowanie zgłoszeń oraz zdjęć trwa od 1 grudnia 2014 r. do 31 marca 2015 r. Specjalnie powołane jury wybierze najciekawsze realizacje, a dodatkowo w dniach: 1 kwietnia 2015 r. do 10 maja 2015 r. poprzez stronę www.galeria.kratki.pl/konkurs odbędzie się głosowanie w ramach "nagrody publiczności". 

Regulamin konkursu: https://kratki.pl/images/szablon/Regulamin_Zachwyc_realizacja_kominka_Edycja3.pdf

źródło i zdjęcie: Kratki.pl

Firma Kratki.pl