Kocioł kondensacyjny IMMERGAS wyróżniony

Dodano: środa, 28 maja 2014 00:00

Dwufunkcyjny kondensacyjny kocioł Victrix 26 marki IMMERGAS został wyróżniony w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2013” organizowanego przez redakcję czasopisma budowlanego „Mój Dom”. Nagroda to kolejny dowód wysokiej jakości produktów oraz zaufania rynku i użytkowników produktów IMMERGAS.

Nagroda ta przyznawana jest corocznie produktom z branży wykończeniowo-budowlanej, które wyróżniają się optymalnym połączeniem jakości, wysokich parametrów technicznych i niezwykłych walorów estetycznych. Plebiscyt organizowane przez redakcję Poradnika Budowlanego „Mój Dom” ma na celu stworzenie grupy materiałów budowlanych najwyższej jakości i godnych zaufania konsumentów.

Wieloletnie doświadczenie firmy Immergas w branży grzewczej dowodzi, że nowoczesna technologia kondensacyjna zapewnia użytkownikom nieporównywalny komfort i wymierne korzyści. W praktyce kotły kondensacyjne charakteryzują się znacznie mniejszym zużyciem gazu niż kotły tradycyjne. Kocioł Victrix 26 to efekt tych doświadczeń – to produkt który łączy w sobie sprawdzone rozwiązania z najnowocześniejszą technologią.

To innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie zapewniające oszczędność energii, komfort użytkowania i dbałość o  środowisko naturalne. Zastosowana w urządzeniu technologia kondensacyjna, połączona z precyzyjną, cyfrową regulacją spalania powoduje, iż emisja spalin jest wiele niższa od limitów wymaganych w rygorystycznych europejskich normach. Tak precyzyjna kontrola spalania wpływa pozytywnie na ochronę środowiska oraz oszczędności w kosztach użytkowania. Najwyższą jakość kotła potwierdza 5-letnia gwarancja oferowana przez producenta.

źródło i zdjęcie: IMMERGAS