Uwaga konkurs! Do wygrania cenne nagrody!

Dodano: czwartek, 13 lutego 2014 08:18

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o fabryce pomp i systemów pompowych Hydro-Vacuum S.A. Do wygrania 9 nagród głównych w postaci tabletów, smartfonów i narzędzi oraz 500 gadżetów firmowych Hydro-Vacuum S.A.!

Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez firmę Hydro-Vacuum wystarczy zalogować się na specjalnej stronie konkursowej i w jak najkrótszym czasie odpowiedzieć na 5 losowych pytań dotyczących Hydro-Vacuum S.A. i jej produktów. Swój wynik można poprawiać aż do zakończenia trwania konkursu czyli do 9 maja 2014 r. ale nie częściej niż raz na 24 godziny.

Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się uczestnika konkursu na nasze stoisko targowe podczas targów WOD-KAN 2014 w Bydgoszczy w dniach 20-22 maja 2014 wraz z kodem otrzymanym drogą mailową po wzięciu udziału w konkursie oraz adresem email zarejestrowanym w konkursie.

Konkurs firmy Hydro-Vacuum dostępny na stronie: http://www.hydro-vacuum.com.pl/konkurs.php?utm_source=instalacjeb2b&utm_medium=news&utm_campaign=quiz14

Zapraszamy i życzymy powodzenia!