Galmet wystawcą trzeciej już edycji targów RENEXPO POLAND 2013

Dodano: piątek, 11 października 2013 10:17

W dniach 16-17.10.2013 zapraszamy do warszawskiego Centrum EXPO XXI i odwiedzenia firmowego stoiska numer G9, gdzie będzie można zobaczyć ekspozycję produktów oraz uzyskać wszelkie informacje handlowo - techniczne dotyczące oferty. Podczas targów odbędzie się szereg specjalistycznych konferencji.

Zapraszamy do wypełnienia zaproszenia upoważniającego do bezpłatnego wstępu na targi RENEXPO POLAND 2013. Podczas imprezy odbędzie się m.in. 3-cia Konferencja Fotowoltaiki w Polsce, zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki w współpracy z RECCO. Na konferencji zostanei poruszony temat rozwoju rynków PV w Europie i na świecie.

Galmet jako jeden z czołowych producentów urządzeń grzewczych na polskim rynku, wprowadził do oferty kolektory słoneczne. To pozwoliło na stworzenie kompleksowej oferty dla każdego Klienta. System grzewczy obejmuje m.in. ogrzewacze wody, kotły c.o. i pompy ciepła. Natomiast 30 lat w branży to doświadczenie, gwarancja jakości, a ponadto: doradztwo, transport oraz własny serwis fabryczny działający na terenie całej Polski.


Źródło i zdjęcia: Galmet


Firma Galmet