Ponadczasowe wzornictwo i innowacyjna technologia Zehnder Charleston dostępna dla każdego

Dodano: piątek, 24 maja 2013 07:36

Zehnder Charleston to pierwowzór wszystkich grzejników stalowych, a także niewątpliwy klasyk gatunku. Zehnder Polska, w podziękowaniu dla swoich klientów, którzy z niesłabnącym zainteresowaniem wybierają właśnie Charlestona, obniża jego ceny.

Obniżka cen wprowadzona przez firmę Zehnder to także zachęta dla wszystkich tych, którzy do tej pory obawiali się, iż nie będzie ich stać na zakup tego modelu. Co decyduje o jego wyjątkowości?

Charleston wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi oraz uniwersalną, niedoścignioną formą, która może być w łatwy sposób modyfikowana, w zależności od jednostkowych potrzeb i indywidualnego zamysłu projektowego. Obniżając ceny mamy nadzieję, iż jeszcze więcej osób będzie miało szansę cieszyć się jego funkcjonalnością oraz niepodważalnym, nie dającym się podrobić, pięknem, wyjaśnia Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.

Zehnder przedstawia Charlestona jako system, ponieważ ten niezwykle prosty w formie i jednocześnie niesamowicie dekoracyjny grzejnik, pomimo uniwersalnej bryły, pozostawia miejsce na indywidualne rozwiązania inwestora i spełnia każde, nawet najbardziej wygórowane wymagania. Występuje w wielu rozmiarach, formach, kształtach i kolorach. Tym bardziej cieszą jego nowe ceny! Grzejnik ten łączący innowacyjność, design i jakość, sygnowane precyzyjną technologią wykonania  "Made in Germany".

źródło i zdjęcie: Zehnder