Produkty TECE wyróżnione w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013"

Dodano: poniedziałek, 25 marca 2013 16:33

Firma TECE, specjalizująca się w produkcji innowacyjnych instalacji sanitarnych, została uhonorowana wyróżnieniem w konkursie "Łazienka - Wybór Roku 2013". Podczas XII edycji prestiżowego konkursu, organizowanego przez redakcję czasopisma "Łazienka", nagrodzono najbardziej nieszablonowe rozwiązania oraz designerskie elementy armatury łazienkowej.

Otrzymane przez firmę TECE wyróżnienie, to potwierdzenie zarówno wysokiej jakości produktów i usług oferowanych przez firmę, jak i zaufania, jakim markę obdarzają eksperci z branży oraz prywatni inwestorzy.

Rozwiązania TECE - wzór łazienkowych aranżacji

"Łazienka - Wybór Roku 2013" to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie rozwiązaniom dotyczącym wyposażenia łazienek. Podczas tegorocznej edycji konkursowe jury ocenie poddało produkty aż w 17 kategoriach. Co istotne, prestiż plebiscytu wzmaga fakt, że w skład kapituły konkursu, poza przedstawicielami magazynu "Łazienka", wchodzą reprezentanci wiodących w Polsce salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą, a także architekci i projektanci. Jak co roku podczas obrad weryfikowane były walory wzornicze i użytkowe produktu, jakość wykonania, relacja ceny do jakości, nowatorstwo rozwiązań oraz zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Wszystkie te cechy jury dostrzegło w asortymencie firmy TECE.

Jesteśmy zaszczyceni otrzymanym tytułem. Cieszymy się, że produkty marki TECE doceniają zarówno eksperci z branży, jak i prywatni inwestorzy. Motywuje to do dalszego rozwoju oferty i udoskonalania asortymentu. Naszym celem jest bowiem tworzyć funkcjonalne rozwiązania przyszłości, które podkreślą wyjątkowy charakter wnętrza każdej łazienki, mówi Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji firmy TECE.

Konkurs "Łazienka - Wybór Roku 2013" to ważne wydarzenie w branży budowlanej. Przyznane TECE 25 marca 2013 r. wyróżnienie to potwierdzenie, że firma nieustannie się rozwija, wprowadza na rynek innowacyjne, stylowe rozwiązania oraz - w opinii ekspertów i prywatnych inwestorów - jest godna polecenia i zaufania.

źródło i zdjęcie: TECE