Praktyki wakacyjne w KAN dla studentów uczelni wyższych

Dodano: poniedziałek, 18 marca 2013 14:28

Studenckie praktyki wakacyjne to dla firmy KAN sposób na pozyskanie przyszłych pracowników, a dla studentów - szansa na naukę zawodu. Do końca marca 2013 r. firma prowadzi rekrutację chętnych.

KAN - producent instalacji wodnych i grzewczych, w ramach swojego programu praktyk dla studentów uczelni wyższych "PRAKTYKI W KAN - ułatwimy Ci start w przyszłość!" zamierza przyjąć około 10 osób. Firmie szczególnie zależy na studentach dobrze przygotowanych merytorycznie, ze znajomością języków obcych i technicznych programów komputerowych.

Spółka niezmiennie stawia na studentów politechnik, a zwłaszcza Politechniki Białostockiej, z którą współpracuje od lat. Pożądane specjalności to: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka, informatyka oraz - w przypadku innych uczelni - ekonomia.

To oferta dla osób zdecydowanych poświęcić część wakacji na zdobycie doświadczenia w dynamicznej, międzynarodowej firmie, mówi Iwona Chilimoniuk, szefowa ds.personalnych w KAN. To też prawdziwe wyzwanie zawodowe i ciężka praca nie zawsze przy biurku, ale również satysfakcja i możliwość rozwoju zawodowego. Podczas praktyk każdy student będzie miał opiekuna, który na koniec oceni jego pracę. Najlepsi praktykanci z dobrą znajomością języków obcych mają w przyszłości szansę na zatrudnienie w KAN.

Rekrutacja na praktyki letnie w firmie KAN (w miesiącach od lipca do września br.) potrwa do końca marca 2013 r. Aplikacje można wysyłać na adres: praktyki@kan.com.pl.

źródło i zdjęcie: KAN