Konkurs firmy Ariston dla instalatorów!

Dodano: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 10:03

Firma Ariston zaprasza wszystkich instalatorów do wzięcia udziału w konkursie na ciekawe zastosowanie pompy ciepła NUOS. Najlepszy pomysł zostanie nagrodzony pompą ciepła NUOS EVO 80 i opublikowany w poradniku firmy Ariston. Akcja trwa do 20 września 2012 r.!

Zadanie polega na podaniu opisu zastosowania pomp ciepła NUOS, które jeszcze nie znalazło się w poradniku zastosowań firmy Ariston. W konkursie liczy się kreatywność, zmysł projektowania i wiedza techniczna. Opis powinien umożliwiać odtworzenie rozwiązania w warunkach rzeczywistej instalacji i uwzględniać specyfikę pracy pompy ciepła w naszych warunkach geograficznych (np. temperaturę powietrza). Zwycięski pomysł zostanie nagrodzony pompą ciepła NUOS EVO 80 o wartości 3898,00 zł netto!


Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać opis zastosowania pompy ciepła NUOS firmy Ariston wypełniając odpowiedni formularz znajdujący się na stronie www.myteam.pl: http://www.myteam.pl/index.php?op=promocja&program=0.

Każdy z uczestników może zwiększyć swoje szanse na wygraną przesyłając więcej niż jedno zgłoszenie. Autorzy najbardziej interesujących pomysłów na wykorzystanie pompy ciepła mogą liczyć na wyróżnienie w postaci publikacji ich opisu w poradniku firmy Ariston. Projekt zostanie podpisany imieniem i nazwiskiem autora, który zgłosi je jako pierwszy. Zgłoszenia są przyjmowane do 20 września 2012. W czasie trwania akcji za zakup i rejestrację pomp ciepła każdy uczestnik programu My Team otrzyma o 50% więcej punktów!

źródło i zdjęcia: Ariston Thermo