Ozzone z nagrodą Acanthus Aureus

Dodano: czwartek, 26 kwietnia 2012 08:25

Firma Ozzone posiadająca w swojej ofercie m.in. centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, aparaty grzewczo-wentylacyjne czy wentylatory dachowe, otrzymała nagrodę Acanthus Aureus za stoisko na Targach Instalacje 2012. Nagrody są przyznawane za najlepsze odzwierciedlenie strategii marketingowej firmy w ekspozycji targowej.

Ozzone przygotowało swoje stoisko w tematyce promocji urządzeń Vicot, czyli nowej marki w ofercie firmy 2012. Jury konkursowe doceniło ten pomysł na prezentację marki i przyznało nagrodą Acanthus Aureus. Nagrodzone stoisko Ozzone znajduje się pawilonie 3A na terenie MTP w Poznaniu.

Największy nacisk w przygotowaniu wyróżnionego nagrodą Acanthus Aureus stoiska, firma Ozzone położyła na promocję urządzeń Vicot - nowej marki w ofercie Ozzone.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne Instalacje to największe w Europie Środkowo - Wschodniej wydarzenie skierowane do sektora instalacyjnego, które niezmiennie cieszy się zaufaniem profesjonalistów licznie odwiedzających kolejne edycje wystawy. Wydarzenie odbywa się w Poznaniu w dniach 23 - 26 kwietnia 2012 r.

źródło i zdjęcie: Ozzone