Auraton na targach Instalacje 2012

Dodano: piątek, 20 kwietnia 2012 08:16

Producent inteligentnej automatyki domowej firma Lars zaprasza na Międzynarodowe Targi Instalacyjne, na których będzie prezentowała nową ofertę produktów marki Auraton. Wydarzenie rozpoczyna się 23 kwietnia 2012 r. w Poznaniu.

Odbywające się co dwa lata w Poznaniu międzynarodowe targi Instalacje, są najważniejszą w Polsce i całej Europie Środkowo-Wschodniej imprezą branży instalacyjnej. Każda edycja przyciąga setki wystawców, specjalistów oraz odwiedzających.

Tegoroczne spotkanie może zgromadzić ponad 800 firm z 21 krajów. Wśród nich znajdzie się m.in. producent regulatorów temperatury marki Auraton, firma Lars.

"Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska (nr 85D) w pawilonie 5. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowszy system zarządzania automatyką domową - LMS. Zachęcamy do spotkania oraz rozmów z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania" mówi Maciej Leonhard, dyrektor zarządzający w firmie Lars.

Targi Instalacje 2012 to jedyne wydarzenie, które w tak kompleksowy sposób prezentuje ofertę wiodących producentów oraz dostawców rozwiązań i urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, chłodniczej czy sanitarnej. Umożliwia zapoznanie się nie tylko z nowościami produktowymi i technologicznymi, ale także z nowymi trendami i kierunkami rozwoju całej dziedziny instalacyjnej.

Podczas targów Instalacje 2012 odbędą się również liczne imprezy towarzyszące, w tym konferencje tematyczne, wykłady, konkursy (m.in. Mistrzostwa Polski Instalatorów) oraz spotkania branżowe.

źródło i zdjęcie: Auraton

Firma Auraton