Grzejnik Fina wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award

Dodano: środa, 28 marca 2012 13:16

Grzejnik Fina firmy Zehnder, został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award 2012. Znalazł on uznanie wśród 1800 zgłoszonych produktów. Grzejnik Fina został doceniony za jego wysoką jakość, funkcjonalność i wzornictwo.

Innowacyjny grzejnik z warstwą aktywnego grafitu i płaskim frontem - Zehnder Fina, został wyróżniony nagrodą Red Dot Design Award.

Zehnder Fina może poszczycić się eleganckim, minimalistycznym designem, a także higieniczną i łatwą w konserwacji powierzchnią. Posiada osłony boczne, maskujące całkowicie tył grzejnika, a także elastycznie pozycjonowane złącza.

W zestawie z grzejnikiem Fina znajduje się pojedynczy uchwyt chromowany, do montażu na dowolnej wysokości. Mamy także możliwość montażu kolejnych, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań.

Najważniejsze cechy grzejnika, wyróżniające o od konkurencji to szybki czas reakcji, a także wysoki odsetek energii oddawanej przez promieniowanie i niska pojemność wodna. Dodatkowo zyskujemy możliwość podłączenia grzejnika Zehnder Fina w jeden obieg z ogrzewaniem podłogowym.

Zehnder Fina posiada złącza w systemie EasyTube. Mamy dzięki temu możliwość dowolnego pozycjonowania złącz. Z kolei osłony boczne są bardzo estetyczne i dopasowują się do zastosowanej odległości od ściany.

Grzejniki Zehnder Fina dostępne są w różnych konfiguracjach wielkościowych i kolorystycznych. Najmniejszy grzejnik Zehnder Fina ma wymiary 1300x500, zaś największy 1800x700 mm.

źródło i zdjęcie: Zehnder