Wygraj grzejnik Angus w konkursie Terma Technologie

Dodano: wtorek, 20 marca 2012 12:16

Biorąc udział w konkursie "Mój dom - moja pasja" można wygrać grzejnik dekoracyjny Angus, który występuje w wersji naściennej bądź jako ściana działowa. Konkurs organizowany jest pod patronatem miesięcznika Czas na Wnętrze oraz producenta instalacji grzewczych firmę Terma Technologie.

Grzejnik dekoracyjny Angus występujący w ofercie Terma Technologie to grzejnik inny od wszystkich. Jest on główną nagrodą w konkursie "Mój dom - moja pasja". Producent instalacji grzewczych firma Terma Technologie zapewni dowolnie wybrany przez zwycięzcę kolor z palety RAL, o wybranej mocy i rozmiarze. Katalogowa cena grzejnika dekoracyjnego Angus oscyluje w okolicach 2000 zł.

Grzejnik dekoracyjny Angus zaprojektowany został przez projektantów Artes Design. Jest to grzejnik z funkcją suszenia, występuje jako ściana działowa oraz w wersji naściennej, ma możliwość podłączenia grzałki elektrycznej.

Konkurs firmy Terma Technologie, w którym do wygrania jest grzejnik Angus trwa do 4 kwietnia 2012 r. Wyniki zostaną podane 5 kwietnia br., a szczegółowe informacje można uzyskać tutaj.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie