Już drugi etap konkursu Terma Design

Dodano: czwartek, 08 marca 2012 10:33

Zakończył się pierwszy etap trzeciej edycji międzynarodowego konkursu na projekt grzejnika Terma Design 2012. Przesłanych zostało ponad 330 prac, spośród których do drugiego etapu zakwalifikowało się 86 prac.

W I etapie konkursu Terma Design oceniło ponad 330 nadesłanych prac, z czego aż 86 projektów zakwalifikowano do kolejnego etapu. W ciągu najbliższych dni ich autorzy zobowiązani są do przedstawienia szczegółowych opracowań projektów.

Autorzy najciekawszych prac mają szansę na atrakcyjne nagrody gwarantowane przez organizatora, realizację prototypów, a także możliwość podjęcia dalszej współpracy.

Terma Design 2012 to już trzecia edycja, międzynarodowego konkursu na projekt grzejnika, organizowanego przez Terma Technologie Sp. z o.o. Konkurs skierowany jest do twórców sztuki użytkowej oraz wszystkich, którzy pasjonują się projektowaniem oryginalnych, innowacyjnych produktów.

Każda edycja kończy się uroczystym wernisażem i wystawą pokonkursową, na której prezentowane są prototypy nagrodzonych projektów oraz pozostałe prace finałowe. Tematem trzeciej edycji konkursu jest "grzejnik przyszłości".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Terma Technologie