Nowości produktowe Auraton na targach we Włoszech

Dodano: środa, 29 lutego 2012 10:48

Pod koniec marca 2012 r. odbędą się międzynarodowe targi instalacyjne Mostra Convegno Expocomfort. Na tak ważnej imprezie nie zabraknie nowości z branży chłodniczej, klimatyzacyjnej czy grzewczej. Swoją obecność na targach potwierdził także producent regulatorów temperatury firma Lars.

Mostra Convegno Expocomfort to cykliczna impreza odbywająca się co dwa lata. W trakcie jej trwania można zapoznać się z nowościami z rynku wodno-kanalizacyjnego czy klimatyzacyjnego. Włoskie targi uznaje się za jedną z najważniejszych tego typu imprez w Europie, stąd nie zabraknie na nich także firmy Lars.

"Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska nr V60 w hali nr 7. Zaprezentujemy tam przede wszystkim najnowsze osiągnięcie naszych inżynierów, czyli produkty oparte na systemie LMS" mówi Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta regulatorów i sterowników do pomp marki Auraton.

Międzynarodowe targi instalacyjne Mostra Convegno Expocomfort sprzyjają wymianie doświadczeń i zdobywaniu wiedzy. Podczas tegorocznych targów zainteresowani będą mogli wziąć udział w licznych konferencjach tematycznych, poświęconych w szczególności możliwościom zastosowania i rozwoju sektora odnawialnych źródeł energii.

Po targach we Włoszech, Auraton ze swoimi nowościami produktowymi pojawi się na kolejnej edycji targów Instalacje, które odbędą się w dniach 23 - 26 kwietnia br. w Poznaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Auraton, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Auraton

Firma Auraton