Nowe wyroby w zakładzie produkcyjnym Iglotech

Dodano: wtorek, 28 lutego 2012 12:05

W 2011 r. rozpoczęła się produkcja rur Spiro w zakładzie Iglotech w Katowicach. Produkowane są tam także okrągłe kanały wentylacyjne przy wykorzystaniu maszyn "Tubo Nova". Aktualnie produkcja rur Spiro i kanałów wentylacyjnych odbywa się także w Kwidzynie, dzięki czemu dostępność tych wyrobów jest jeszcze większa.

W grudniu 2011 r. Iglotech rozpoczął produkcję rur Spiro zakładzie produkcyjnym Iglotech w Katowicach. Produkcja kanałów wentylacyjnych okrągłych odbywa się na maszynach "Tubo Nova", które zapewniają optymalny poziom jakościowy produkowanych elementów wentylacji. Standardowy zakres produkcyjny obejmuje średnice rur od DN 100 mm do DN 1250 mm.

Na początku br. oddział w Kwidzynie również rozpoczął produkcję na identycznych parametrach.

Zmiany w zakresie produkcji pozwalają nam zapewnić dostępność asortymentu rur Spiro na zasadzie "od ręki" w każdym oddziale i magazynie Iglotech w Polsce.

Producent m.in. kurtyny powietrznej Flowstar analizując potrzeby rynkowe utrzymuje niezmienną zasadę, iż materiały do produkcji zamawiane są wyłącznie u renomowanych europejskich dostawców.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Iglotech, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Iglotech

Firma Iglotech