Promocja Galmet dla instalatorów

Dodano: poniedziałek, 13 lutego 2012 10:29

Promocja Galmet dla instalatorów rozpoczęła się 1 lutego 2012 r. Kupując produkty lidera w produkcji ogrzewaczy wody w Polsce i wypełniając kartę rejestracyjną, można otrzymać kupony wartościowe na następne zakupy, a dla 30 osób przewidziana jest egzotyczna wycieczka.

Aby wziąć udział w promocji Galmet, każdy instalator powinien wypełnić Kartę Rejestracyjną i przesłać ją do firmy. Następnie, uczestnicy otrzymają Książeczkę Kuponową, do której powinni wklejać promocyjne kupony umieszczone na kartach gwarancyjnych wybranej grupy produktów.

Ilość książeczek dla jednego uczestnika nie jest limitowana, dlatego też w trakcie trwania promocji można wykorzystać nieograniczoną ich liczbę. Dodatkowe foldery, na które należy naklejać następne kupony, znajdują się na stronie firmowej lub u handlowca Galmet.

Każdy instalator dokonujący zakupu urządzeń techniki grzewczej marki Galmet, tj.:

nakleja kupon w odpowiednim miejscu książeczki kuponowej, potem sumuje wartości kuponów i na taką kwotę wystawia Galmet-owi fakturę i przesyła ją z kuponami do organizatora, by rozpocząć przygodę i oczekiwać na swoją wygraną.

Nagroda to gotówka, odpowiednia do wartości zgromadzonych kuponów za zakup określonych produktów. Ponadto, 30 najlepszych instalatorów wyruszy z Galmetem na wspaniałą i pełną przygód egzotyczną wycieczkę.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Galmet, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Galmet

Firma Galmet