Zmiany kadrowe w De Dietrich

Dodano: środa, 11 stycznia 2012 13:26

Kierownictwo spółki De Dietrich podjęło decyzję o zmianach personalnych na stanowisku dyrektora ds. sprzedaży. Od dnia 1 stycznia 2012 r. stanowisko to objął Marcin Wojsznis, dotychczasowy dyrektor regionu Kraków.

Zmiany kadrowe w De Dietrich spowodowały, że Marcin Wojsznis przejmuje odpowiedzialność za realizację rocznych celów spółki, związanych ze sprzedażą i marżą na rynku polskim. Został on pełnomocnikiem zarządu De Dietrich, odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację umów handlowych między spółką a firmami hurtu.

Nowy dyrektor ds. sprzedaży będzie współtworzył politykę handlową spółki. Podlegać mu będą dyrektorzy regionów, a za ich pośrednictwem wszyscy pozostali przedstawiciele handlowi, zatrudnieni w De Dietrich.

"Jestem przekonany, że dotychczasowe doświadczenie zdobyte w strukturach naszej spółki oraz zaangażowanie Marcina Wojsznisa przyczyni się do rozwoju obrotów i poprawy marż w naszych firmach oraz umocni wizerunek naszej firmy na rynku polskim, w trudnym czasie dekoniunktury gospodarczej. Bardzo proszę o udzielenie nowemu dyrektorowi sprzedaży wsparcia w realizacji jego misji" powiedział prezes zarządu De Dietrich Kazimierz Gołecki.

Do czasu zatrudnienia nowego dyrektora regionu Kraków Marcin Wojsznis będzie pełnił jego obowiązki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy De Dietrich, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: De Dietrich

Firma De Dietrich