Kratki.pl "Wybitnym Eksporterem Roku 2011"

Dodano: poniedziałek, 28 listopada 2011 09:29

Firma Kratki.pl została wyróżniona zdobywając tytuł i medal "Wybitny Eksporter Roku 2011". Producent m.in. wkładów kominkowych otrzymał nagrodę w plebiscycie zorganizowanym przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

Nagroda "Wybitny Eksporter Roku 2011" została wręczona właścicielowi firmy Kratki.pl Markowi Bal podczas IX Kongresu Eksporterów Polskich i Gali Finałowej Konkursu, które odbyły się w Warszawie 24 listopada 2011 r.

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich jest organizacją zrzeszającą ponad 300 polskich eksporterów ze wszystkich branż i regionów Polski. Prowadzi działalność od pięciu lat i utrzymuje kontakty z ponad pięcioma tysiącami spółek na terenie kraju. Prowadzi także aktywną działalność na rzecz swoich członków i eksporterów.

Stowarzyszenie Eksporterów Polskich podejmuje wiele inicjatyw promujących polski eksport, organizuje spotkania i konferencje wzbogacające wiedzę i umiejętności eksporterów. Nadrzędnym celem jest promocja eksportu, informacja i udzielanie pomocy eksporterom w nawiązywaniu kontaktów z partnerami zagranicznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Kratki.pl, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Kratki.pl

Firma Kratki.pl