Lindab wprowadza "Narzędzie Szybkiego Doboru"

Dodano: piątek, 25 listopada 2011 11:08

"Narzędzie szybkiego doboru" Lindab pod nazwą LindQST, to zaawansowane narzędzie ułatwiające dobór produktów firmy Lindab. W programie doboru wszystkie dokumenty są dostępne wprost z sieci co sprawia, że instalatorzy i projektanci mają zawsze dostęp do najbardziej aktualnych katalogów, instrukcji montażu i zdjęć.

Wprowadzenie "Narzędzia Szybkiego Doboru" przez firmę Lindab sprawiło, że szybko i łatwo można odnaleźć informacje dotyczących produktów z grupy Comfort. Aktualne materiały takie jak: dokumentacje techniczne, instrukcje montażu, zdjęcia produktów, broszury, itp. Aby znaleźć poszukiwany produkt wystarczy skorzystać z rozwijanych pól.

Wyszukiwanie obejmuje szeroki zakres asortymentu Lindab: nawiewniki, kratki, dysze, zawory, itd. Cały proces odbywa się w trzech prostych krokach - w efekcie otrzymuje się listę produktów spełniających dane wymagania oraz wszystkie szczegółowe informacje i dokumentacje dotyczącą wybranego produktu.

Narzędzie do wyszukiwania LindQST umożliwia wyszukiwanie wśród szerokiego asortymentu belek oferowanych przez Lindab. Narzędzie to daje możliwość zdefiniowania warunków panujących w pomieszczeniu, następnie w trzech prostych krokach otrzymuje się zalecane wymagania dotyczące belek aktywnych, pasywnych, systemów fasadowych oraz paneli grzewczo-chłodzących firmy Lindab.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Lindab, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: lindqst.com