Kongres Partnerów Alpha-InnoTec

Dodano: wtorek, 14 czerwca 2011 13:31

Pod koniec maja br. firma Alpha-InnoTec - producent pomp ciepła - zorganizowała Kongres Partnerów. Zostali na niego zaproszeni przedstawiciele z całej Europy - w kongresie uczestniczyło kilkanaście firm będących wyłącznymi przedstawicielami Alpha-InnoTec na terenie swoich krajów.

Tegoroczny kongres był szczególnie ważny dla wyłącznego przedstawiciela Alpha-InnoTec w Polsce, Przedsiębiorstwa Hydro-Tech Konin, mogącego poszczycić się już 10-cio letnią owocną współpracą z producentem pomp ciepła.

Dla uhonorowania tej rocznicy i wyrażenia uznania dla osiągnięć przedsiębiorstwa Hydro-Tech na rynku polskim, zostało ono wybrane przez władze Alpha-InnoTec na gospodarza tegorocznego Kongresu.

Kongres Partnerów Alpha-InnoTec odbył się w Gdańsku, oprócz wielu tematów, jakie zostały poruszone w jego trakcie głównymi punktami były:  

  • najciekawsze instalacje w Europie oparte na pompach ciepła Alpha-InnoTec,
  • prezentacja nowych produktów,
  • strategia współpracy na kolejny rok,
  • zacieśnienie współpracy partnerskiej.

Pozostały czas poświęcono na pogłębianie dobrych relacji, w trakcie dużej ilości konkurencji sportowych, poznawanie kultury polskiej oraz zwiedzanie najciekawszych miejsc w Gdańsku pod opieką przewodnika. Uczestnicy wracali do swoich krajów pod wrażeniem polskiej gościnności.

Wyłącznym dystrybutorem firmy Alpha-InnoTec w Polsce jest przedsiębiorstwo HydroTech - zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy.

źródło i zdjęcie: alpha-innotec.pl