Nowa kolekcja grzejników firmy Jaga

Dodano: czwartek, 11 listopada 2010 06:36

Grzejnik może być znakomitym elementem aranżującym wystrój wnętrza. Najnowsze modele grzejników elektrycznych firmy Jaga nie dość, że pełnią rolę ogrzewania wnętrza, to dodatkowo znacząco podnoszą jego walory wizualne.

Eyecatchers - to termin używany między innymi w fotografii na określenie elementów, które mają skupiać wzrok osoby patrzącej na zdjęcie.

Grzejnik Heatwave

Nieprzypadkowo też kolekcja grzejników dekoracyjnych firmy Jaga nosi taką właśnie nazwę. Wiele grzejników w ofercie ma szansę być takimi właśnie eyecatchers w pomieszczeniu.

Kształt grzejników w łazience determinują oczekiwania użytkowników odnośnie jego funkcjonalności. Jego priorytetowym zadaniem jest funkcja suszarki, którą drabinkowy kształt spełnia najwłaściwiej.

Grzejnik Iguana Aplano Plus

Stosując dekoracyjne grzejniki z serii Iguana wzbogacone o szeroką ofertę wieszaków, haczyków i półek podnoszących ich funkcjonalność, można łatwo zerwać ze standardowym modelem białej drabinki.

Iguana Corner ma też tę zaletę, że można go umieścić w narożniku pomieszczenia, np. nad wanną, nie tracąc w ten sposób cennej przestrzeni.

W tym miejscu można zagrać formą, gabarytami albo niekonwencjonalnym materiałem. Szerokie pole do popisu mają tu grzejniki wykonane ze stali nierdzewnej, z kamienia, drewna, grzejniki-ornamenty (Heatwave, Moon), grzejniki-kolumny oraz grzejniki w niebanalnych kolorach.

Grzejnik Moon

Jeśli chcemy wyeksponować grzejnik w strefie dużych przeszkleń, to najlepszą propozycją do tego celu będzie grzejnik stojący na nóżkach, który działając na zasadzie konwekcji zniweluje straty ciepła powstające przy szybach.

Nie tylko jednak w domu grzejnik może zdobić pomieszczenia. Rolę dekoracyjną może pełnić też w miejscach takich jak puby, restauracje, a nawet sale koncertowe.

Czarny grzejnik-ornament na głównej ścianie restauracji będzie wyglądał niezwykle awangardowo, a złoty grzejnik we wnęce sali koncertowej stworzy klimatyczne tło dla muzyki.

źródło i zdjęcia: jaga.com.pl