Promocja na nagrzewnice Harmann

Dodano: środa, 13 października 2010 06:19

Do końca listopada br. na zakup nagrzewnic HCD i HRD firmy Harmann przysługuje 10-procentowy rabat. Akcja promocyjna pt."Uwaga na nagrzewnice Harmann!" ma za zadanie promować bardzo korzystny współczynnik jakości do ceny oferowanych produktów.

Nagrzewnica HRD

Nagrzewnice HRD stosuje się do obróbki cieplnej powietrza w wentylacji ogólnej obiektów mieszkalnych, biurowych i innych. Jej obudowa wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej (tzw. Alu-cynk), natomiast grzałki elektryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nagrzewnice HRD wykonywane są na zamówienie, pod konkretny wymiar kanału i zadeklarowaną moc grzewczą pod warunkiem zachowania przepływu o prędkości większej niż 1,5 m/s.

Nagrzewnice HCD (fotografia tytułowa) stosuje się do obróbki cieplnej powietrza w wentylacji ogólnej obiektów mieszkalnych, biurowych i innych oraz jako element grzejny prostych instalacji do zastosowań przemysłowych (np. suszarki do obuwia). Jej obudowa wykonana jest z galwanizowanej blachy stalowej (tzw. Alu-cynk), natomiast grzałki elektryczne wykonane są ze stali nierdzewnej. Nagrzewnice HCD wyposażone są w dwustopniowe zabezpieczenie przed przegrzaniem - automatyczny reset przy 50oC, a przy 100oC możliwe jest resetowanie ręczne przy użyciu przycisku na pokrywie skrzynki elektrycznej.

Promocja na nagrzewnice Harmann ma trwać tylko do końca listopada br., produkty dostępne są u oficjalnego dystrybutora na Polskę - Maxair hvac technic, którego siedziba mieści się w Warszawie i Krakowie.

źródło i zdjęcie: harmann.pl