Andrzej Wąsik dyrektorem finansowym firmy Valvex

Dodano: piątek, 08 października 2010 12:25

Andrzej Wąsik objął stanowisko dyrektora finansowego w firmie Valvex S.A., wiodącego producenta armatury sanitarnej i instalacyjnej w Polsce.

Do obowiązków nowego dyrektora finansowego firmy Valvex będzie należało zarządzanie finansami, koordynowanie budżetu firmy, przygotowanie sprawozdań finansowych oraz budżetowanie. Dodatkowo ważne będą działania optymalizujące koszty.

Wąsik posiada prawie dwudziestoletnie doświadczenie w finansach jako dyrektor finansowy oraz w analizie i rozliczaniu kosztów, które zdobył w takich firmach jak: WSK PZL - Rzeszów S.A.; Baltic Wood S.A.; Małopolski Przemysł Drzewny S.A. i Kredyt Bank S.A.. Ostatnio pracował w firmie AERO AT Sp. z o.o., gdzie również był odpowiedzialny za wszystkie działania związane z finansami firmy.

Nowy dyrektor finansowy firmy Valvex jest absolwentem Politechniki Krakowskiej oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dodatkowo Wąsik ukończył studia MBA w Lubelskiej Szkole Biznesu, która współpracuje z University of Central Lancashire Preston w Wielkiej Brytanii.

źródło i zdjęcie: valvex.com