Nowoczesne technologie oświetlenia LED w ofercie ActiveJet

Dodano: środa, 15 września 2010 09:59

Oferta oświetleniowa marki ActiveJet poszerzyła się o nowe produkty - lampy LED SMD. Ich jasność świecenia, w zależności od modelu, wynosi od 10W do nawet 30W. Dzięki temu można je wykorzystywać do oświetlania kuchni, łazienek czy korytarzy.

"Stała obserwacja trendów na rynku oświetlenia pozwala nam na bieżąco uatrakcyjniać ofertę i proponować naszym klientom nowe i sprawdzone produkty. Dlatego też zadecydowaliśmy się wprowadzić do portfolio ActiveJet lampy SMD. Są one oparte na nowoczesnej technologii oświetlenia umożliwiającej wysoką skuteczność, trwałość oraz niezawodność, zachowując jednocześnie atrakcyjny poziom ceny" - komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor ActiveJet.

Do nowej gamy zalicza się 9 produktów o liczbie LEDów od 20 do 45 sztuk w jednej. W ofercie znajdują się modele LED SMD o mocowaniu E14, E27 oraz GU10 dających zimny i ciepły kolor białego światła. Lampy SMD cechuje niski poziom poboru mocy (od 1,5W do 3W). Czas żywotności nowowprowadzonych produktów wynosi nawet 30 000 godzin. W przypadku modelu AJE-S4510W ich kąt świecenia wynosi 100 stopni, zaś moc strumienia świetlnego 190 lm.

Lampy SMD stosuje się jako zamiennik halogenów o mocy do 30W. Wszystkie posiadają certyfikaty CE oraz ROHS. Produkty objęte są 36 miesięczną gwarancją. Sugerowana cena brutto dla klienta końcowego wynosi w zależności od modelu od 37 zł do 50 złotych.

źródło i zdjęcie: activejet.pl