Promocja: "Pas dekarski za uszczelniacze"

Dodano: czwartek, 13 maja 2010 14:08

Do końca czerwca 2010 r. trwa promocja na uszczelniacze dekarskie marki Tytan Professional przygotowana specjalnie dla wykonawców zajmujących się naprawą dachów.

Każdy, kto zakupi 24 sztuki uszczelniacza dekarskiego kauczukowego Tytan Professional oraz zarejestruje się na stronie konkursowej: www.selena.pl/dachy otrzyma prezent w postaci profesjonalnego pasa dekarskiego.

Uszczelniacz dekarski kauczukowy Tytan Professional to plastyczno-elastyczna masa wyprodukowana na bazie kauczuku syntetycznego przeznaczona do uszczelniania i napraw dekarskich. Masa jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, a spoina po utwardzeniu wytrzymuje działanie temperatur od -25°C do +100°C.

Uszczelniacz dekarski kauczukowy najczęściej stosuje się do uszczelniania pokryć dachowych, złączy materiałów dekarskich, na połączeniach rynien, koszy i rur spustowych, elementów opierzeń blacharskich, kominów, okapów, wiatrownic. Doskonale sprawdza się w naprawach przeciekających pokryć dachowych wykonanych z różnorodnych materiałów kryjących jak np. papa, gonty, płyta falista i płaska, dachówka, blacha.

źródło i zdjęcie: selena.pl