Fibar Group będzie reprezentować Polskę w finale European Business Awards

Dodano: czwartek, 18 lipca 2013 11:39

Poznańska firma Fibar Group zdobyła tytuł National Champion w ramach programu European Business Awards i tym samym znalazła się w gronie najbardziej innowacyjnych europejskich przedsiębiorstw. Będzie jednym z podmiotów reprezentujących Polskę w kolejnej rundzie tego prestiżowego konkursu.

European Business Awards to największy w Europie konkurs, którego celem jest promowanie dynamicznie rozwijających się firm z naszego kontynentu. Jury wyróżnia podmioty, które odniosły komercyjny sukces, wyróżniają się innowacyjnością i najlepszymi praktykami w biznesie.

Jesteśmy dumni z tego, że naszą działalność doceniło jury tak prestiżowego konkursu, jakim jest European Business Awards. To dla nas zaszczyt, że zostaliśmy uznani za jednego z liderów naszej branży w Polsce i jest to potwierdzenie naszej mocnej pozycji na rynku. Cieszymy się, że będziemy mogli reprezentować nasz kraj w kolejnym etapie – mówi Maciej Fiedler, prezes Fibar Group.

Konkurs jest organizowany od 2007 r. Do poprzedniej edycji zgłosiły się przedsiębiorstwa z 28 krajów w Europie, których łączny dochód przewyższał 1 bilion euro, a zatrudnienie przekraczało 2,7 mln osób.

Firma Fibar Group jest producentem bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej Fibaro, który pozwala na sterowanie pracą większości domowych urządzeń i instalacji.