Grzejnik INVENTIO nagrodzony

Dodano: czwartek, 22 marca 2012 11:19

Przyznanie grzejnikowi INVENTIO znaku "Dobry Design 2012", to kolejne wyróżnienie dla produktu firmy Instal-Projekt. Decyzję tą podjęło stu projektantów i architektów w konkursie, którego organizatorem był magazyn "Dobrze Mieszkaj".

Grzejnik INVENTIO został doceniony za swoją prostą formę dopasowującą się do każdego wnętrza. Organizatorem konkursu Dobry Design, którego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz, jest magazyn "Dobrze Mieszkaj".

"Grzejnik Inventio to design w najlepszym wydaniu. Jego prosta forma idealnie nadaje się zarówno do ultranowoczesnych, jak i stylowych wnętrz. Ale to możliwość wykończenia grafiką lub dobrania niemal dowolnego koloru stanowi o jego wyjątkowości. Dzięki tym cechom Inventio możemy zarówno wtopić we wnętrze, tak że stanie się niemal nie zauważalną, integralną jego częścią, jak również uczynić z niego wyrazisty akcent, wyeksponować go i wykorzystać jako atut" argumentuje wybór Monika Goszcz, Goszcz Design, Warszawa, członek jury.

Od początku 2012 r. nagrodzony grzejnik Inventio jest dostępny w szerszej gamie rozmiarów i mocy.

źródło i zdjęcie: Instal-Projekt