Gazela Biznesu dla Wodociągów Kieleckich

Dodano: poniedziałek, 12 marca 2012 08:50

Wodociągi Kieleckie zostały docenione za dynamiczny rozwój otrzymując w kategorii małych i średnich firm nagrodę "Gazela Biznesu 2011". Uroczysta gala z wręczeniem wyróżnień odbyła 8 marca 2012 r. w Krakowie.

Pamiątkowy dyplom z rąk organizatorów rankingu "Gazele Biznesu" odebrali prezes Wodociągów Kieleckich Henryk Milcarz i prokurent Karol Jacewicz.

"Gazele Biznesu" to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm z całej Polski. Pierwsza edycja rankingu odbyła się w 2000 r. Jak zaznacza jury powołane przez redakcję "Pulsu Biznesu", "Gazela to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów".

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Rankingi Gazele Biznesu sporządzane są co roku przez dzienniki ekonomiczne należące do szwedzkiej grupy Bonnier Press Group ze Szwecji, Danii, Austrii, Łotwy, Rosji, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel są w poszczególnych krajach dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

Gazela Biznesu dla Wodociągów Kieleckich, to kolejna tegoroczna nagroda przyznana spółce. Wodociągi Kieleckie zdobyły statuetkę Lidera Regionu 2011 roku, przyznawaną przez redakcję "Echa Dnia". Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii "Innowacyjność", za modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Sitkówce.

źródło i zdjęcie: wod-kiel.com.pl