Grzejnik Ribbon po raz kolejny nagrodzony

Dodano: poniedziałek, 31 października 2011 09:04

Grzejnik Ribbon firmy Terma Technologie został po raz kolejny nagrodzony. Tym razem grzejnik, zaprojektowany przez Bartłomieja Drabika, otrzymał wyróżnienie Must Have Łódź Design 2011. Celem organizatorów festiwalu w Łodzi, było ukazanie światowych trendów na tle tego, co dzieje się w sztuce polskiej.

W skład jury konkursu weszli między innymi redaktorzy tak prestiżowych pism, jak: 2+3D, Elle Deco, Domosfera, "Domplusdom" oraz inni. Nagrody podczas festiwalu Łódź Design 2011 zostały przyznane 44 produktom. Przy ich wyborze brano pod uwagę takie cechy, jak: innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia i wygląd produktu.

Po raz pierwszy festiwal organizowany jest poza siedzibą organizatora Łódź Art Center. Tym razem wszystkie wydarzenia odbywają się w przestrzeni dawnej tkalni (z lat 30-tych ubiegłego wieku), która mieści się przy ul. Targowej 35.

"Must Have" to kolejny tytuł dla grzejnika Ribbon - jako jeden z najlepiej zaprojektowanych produktów na polskim rynku był także laureatem prestiżowej nagrody miesięcznika "Łazienka" - WYBÓR ROKU 2009, a także finalistą konkursu DOBRY WZÓR 2009.

Grzejnik Ribbon prezentowany był także na wystawie "Light My Fire" w Śląskim Zamku Sztuki i Przedsiębiorczości w Cieszynie. Idealnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza nowoczesnych pomieszczeń. Świetnie prezentuje się na powierzchniach takich jak: cegła, kamień, tynk strukturalny, płyta laminowana lub lakierowana.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Terma Technologie - producenta grzejnika Ribbon.

źródło i zdjęcie: termatechnologie.com