Viessmann kolejny raz "Partnerem Rzemiosła nr 1"

Dodano: piątek, 25 marca 2011 07:07

Co dwa lata przedstawiciele branży grzewczej spotykają się na światowych targach ISH we Frankfurcie. W trakcie ich trwania ma miejsce rozstrzygnięcie konkursu, którego zwycięzca przez kolejne dwa lata będzie nosić tytuł "Partnera Rzemiosła nr 1".

Dziś już oficjalnie wiadomo - po raz 11. z rzędu to cenne wyróżnienie otrzymała firma Viessmann Group. W obszernej ankiecie bierze udział kilka tysięcy firm z branży ciepłowniczej, które oceniają wyniki producentów w różnych kategoriach produktów i usług. Również tym razem najwyższe noty przyznały one firmie Viessmann. Dzięki temu firma Viessmann zajęła pierwsze miejsca w trzech klasyfikacjach, natomiast w pozostałych kategoriach uplasowała się w pierwszej trójce.

Podczas uroczystości w głównej siedzibie firmy w Allendorfie (Eder) wręczono Dr. Martinowi Viessmannowi "Złoty dyplom partnerstwa". Kolejne dyplomy firma otrzymała za zajęcie czołowych miejsc w poszczególnych kategoriach produktów.

W swoim wystąpieniu Dr Viessmann podkreślał, iż w tym roku firma oczekiwała na wyniki  konkursu ze szczególną niecierpliwością. Wiadomo bowiem, że w szeregach liderów jest dziś jeszcze ciaśniej. "Będziemy dokładnie analizować indywidualne wyniki, aby móc jeszcze lepiej diagnozować oraz zwiększać nasz potencjał ulepszeń. Nasi klienci mogą być pewni, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zaspokajać ich potrzeby pod każdym względem, także w przyszłości" mówił Dr. Viessmann.

Teraz najważniejszym zadaniem jest, aby we współpracy z przemysłem uświadomić inwestorom zalety nowoczesnej i wydajnej techniki grzewczej i przedstawić im dopasowane do indywidualnych potrzeb, ekonomiczne rozwiązania. Dzięki swojej kompleksowej ofercie firma jest na to dobrze przygotowana. Viessmann posiada na stałe w sprzedaży m.in. urządzenia kondensacyjne na olej i gaz, pompy ciepła, systemy solarne, instalacje paleniskowe opalane drewnem, instalacje energetyczne skojarzone oraz instalacje biogazowe.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Viessmann, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: viessmann.pl

Firma Viessmann