Systemy uzdatniania wody firmy SECURA

Firma SECURA B.C.istnieje od 1984 roku i jest uznanym producentem filtrów i materiałów filtracyjnych do oczyszczenia cieczy z zawiesin oraz producentem środków ochrony indywidualnej BHP.

Zautomatyzowane procesy produkcyjne, wykwalifikowani pracownicy oraz najwyższej jakości surowce gwarantują najwyższą jakość oraz powtarzalność parametrów wyrobów SECURY B.C. Firma posiada własne laboratorium badawcze, w którym prowadzone są prace nad nowymi wyrobami oraz badana jest jakość bieżącej produkcji.

Produkowane przez nas filtry stosowane są min. przez zakłady farmaceutyczne, kosmetyczne, producentów wód mineralnych, soków i napojów itp. Potwierdzeniem wysokiej jakości produkowanych przez nas wyrobów jest również ich eksport do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, USA, Nowej Zelandii i in. Ponad 50% naszej produkcji przeznaczone jest na rynki zagraniczne.

W 2001 roku firma SECURA połączyła się z włoską firmą AQUA, producentem obudów, wkładów, filtrów samoczyszczących, pomp dozujących, systemów basenowych i innych akcesorii filtracyjnych. Wyroby firmy AQUA są znane na rynku polskim od wielu lat ze swojej wysokiej jakości i niezawodności działania.

Obudowy na duże przepływy

Obudowy filtracyjne

Pompy dozujące

Filtry samopłuczące


W swojej ofercie handlowej posiadamy również wyroby firmy Eaton Filtration (stalowe obudowy filtracyjne, worki oraz obudowy do filtrów workowych), oraz Graver Technologies (filtry membranowe).

Oprócz działalności produkcyjnej i handlowej świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego i realizacji projektów związanych z uzdatnianiem wody i oczyszczaniem cieczy zarówno na potrzeby mieszkań, domków jednorodzinnych jak i na potrzeby zakładów przemysłowych.

SECURA