Brandoni - ekskluzywny świat grzejników

Firma Brandoni jest energicznym i dynamicznym producentem grzejników, motywowanym na zdobywanie rynku produktami o wyjątkowej stylistyce. Ideą grupy jest współpraca kreująca siłę zmuszającą do nieustannego wyszukiwania nowych form geometrycznych aby móc zaoferować oryginalny projekt pełen emocji i wrażeń.

Grzejniki firmy BRANDONI

Kaloryfer ofiarowuje ciepło i nieskończoną grę stylistyczną. Poprzez innowację i poszukiwanie nowych form firmy Brandoni jest gotowy zawsze poprzez śledzenie zmian na rynku odpowiedzieć na życzenie klienta szeroką gamą produktów. Brandoni jest przekonany, że obrany kierunek jest słuszny. Dlatego też każdego dnia podejmuje wezwania, które narzuca mu rynek i dzięki zaawansowanej technologii i wysokiej jakości zwycięża.

Oferta produktów firmy BRANDONI jest podzielona na cztery kategorie: HOUSE z grzejnikami przeznaczonymi do salonów, sypialni i innych pomieszczeń mieszkalnych.

Stanowiące swoiste dzieła sztuki grzejniki z serii DESIGN, będące silnymi i charakterystycznymi elementami wystroju wnętrz zarówno w Państwa domach jak i w siedzibach firm.

Seria BATHROOM to grzejniki przeznaczone do łazienek, spełniające dodatkowe funkcje, takie jak na przykład wieszak na ręczniki.

Kategoria COLLECTION to szczególnie wyróżniające się, specjalnie zaprojektowane grzejniki będące dziełami sztuki użytkowej.

Zapraszamy do zapoznania się niezwykłą ofertą grzejników BRANDONI, które nie tylko zapewnią ciepło w Państwa domach i firmach, ale także będą stanowiły ważne i stylowe elementy wystroju Państwa wnętrz.

 

BRANDONI POLSKA