Cityline - systemy domofonowe i videodomofonowe

Firma Fermax jest producentem najwyższej jakości zaawansowanych systemów domofonowych i videodomofonowych z funkcją kontroli dostępu.

Urządzenia firmy Fermax znalazły zastosowanie dla szerokiego grona odbiorców, od indywidualnych rozwiązań do domów jednorodzinnych po zaawansowane systemy dla budownictwa wielorodzinnego.

Nowa seria Cityline to połączenie dotychczasowych rozwiązań technicznych zewnętrznych paneli videodomofonowych z nowoczesnym wzornictwem zaprojektowanym przez projektanta Ramóna Benedito. Nowy panel jest bardziej wytrzymały, bardziej luksusowy, o większej estetyce i funkcjonalności, dzięki użyciu nowych materiałów tj. chromowany znal (stop cynku i aluminium z magnezem), a staranny proces produkcji i doskonały projekt techniczny zapewniają najwyższą jakość.

Cityline jest wyprodukowany z anodowanego profilu aluminiowego odpornego na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Charakteryzuje się łagodnie zaokrąglona linia, posiadając wszystkie walory poprzedniej serii. Nowa seria Cityline jest w pełni kompatybilna z poprzednią wersją paneli, co gwarantuje bezproblemową wymianę.

Nowy projekt łączy funkcje audio i video w jednym module, a zachowując rozmiary identyczne z poprzednią wersją umożliwiają bezproblemową wymianę panelu audio na panel video. Wymiana jednego panelu na drugi jest bardzo prosta - wykorzystując poprzedni system mocowania. Nowy panel jest kompatybilny z odbiornikami audio-video Fermax.

Nowy Cityline był testowany w najbardziej wymagających warunkach i poddany próbom szczelności, by uzyskać możliwie największą trwałość i odporność na wszelkie czynniki zewnętrzne. Przyciski stosowane w panelach Cityline o stopniu ochrony IP 6.6. są jedynymi na rynku całkowicie odpornymi na wnikanie kurzu, pyłu i wody. Podświetlenie LED o niskim zużyciu energii i wysokiej jasności gwarantuje czytelność wizytownika, niezależna od oświetlenia otoczenia.

Nowa seria Cityline to 9 profili panelu o różnych wymiarach, wszystkie o identycznej szerokości, ale różnych wysokościach i ilości przycisków, pozwalając na personalizacje każdej instalacji, zgodnie z ilością lokali i typem budynków.

Cechy Cityline:

  • Cityline jest wyprodukowany z odpornego na czynniki atmosferyczne anodowanego aluminium - wytłaczanego i polerowanego.
  • Charakterystyczna łagodnie zaokrąglona linia i wszystkie zalety poprzedniej serii.
  • Zintegrowane funkcje audio i video umożliwiające łatwą wymianę panelu audio na video, z wykorzystaniem poprzedniego systemu mocowania, z zachowaniem poprzednich wymiarów.
  • Przyciski, umiejscowione w jednym lub dwóch rzędach, wyprodukowane z użyciem znalu, z chromowanym wykończeniem.
  • Trwale podświetlenie wizytownika, dzięki energooszczędnym diodom LED o długiej żywotności.
  • Szerokokątna kamera posiada doświetlenie obrazu i nowy, udoskonalony system regulacji ostrości.
  • Elektretowy mikrofon zlokalizowany jest dolnej części panelu, celem uniknięcia sprzężenia.
  • Wbudowany głośnik o wysokiej wydajności oraz wzmaczniacz dużej mocy (2 W).

Fermax