Ditec - automaty do bram

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Polskę włoskiej automatyki do bram DITEC. Nasze urządzenia znane są na całym świecie, co potwierdza ich wysoką jakość i konkurencyjność.

Niezależnie od tego, czy planujesz bramę przesuwną czy bramę skrzydłową, warto przed położeniem kostki brukowej zaplanować położenie przewodów elektrycznych do automatyki. W naszej ofercie posiadamy urządzenia do wszystkich typów bram wjazdowych i garażowych.

Kiedy brama przesuwna?

Jeśli odległość od garażu do bramy wjazdowej jest krótka, idealnym rozwiązaniem będzie brama przesuwna. Ditec specjalnie na polskie warunki atmosferyczne przygotował niezawodny automat CROSS 7PE do bram o ciężarze nawet do 600 kg. Jednocześnie jego duża siła nie wyklucza bezpieczeństwa użytkowania.

Centrala sterująca wyposażona jest w funkcję "zmiany kierunku ruchu bramy", która to działa w momencie przecięcia linii fotokomórek. Poza tym urządzenie potrafi wykrywać przeszkody pojawiające się na drodze przesuwu bramy, co zabezpiecza przed ewentualnym zgnieceniem. Dodatkowo możliwe jest otwieranie bramy na niewielką szerokość, wówczas brama pełni funkcję furtki.

W bramach przesuwnych bardzo często wykorzystywana jest funkcja "automatycznego zamykania" , co oznacza, że raz naciśnięty pilot spowoduje otwarcie bramy, a po określonym czasie jej zamknięcie.

Myślisz o bramie skrzydłowej?

Mamy do nich szeroki wachlarz urządzeń, których dobór zależy od szerokości wjazdu, ciężaru skrzydeł jak i szerokości słupków. Do bramy ażurowej, na metalowych słupkach, o świetle wjazdu do 5 m sprawdzi się zestaw z automatami OBBI.

Do bram nieco cięższych i szerszych, idealnymi automatami będą LUXO. Ich nowoczesna konstrukcja oparta na podwójnej przekładni satelitarnej zapewni otwieranie bram nawet o pełnej konstrukcji, np. obitej drewnem. Jeśli natomiast planujesz ogrodzenie z szerokimi słupkami np. klinkierowymi bądź murowanymi, Ditec proponuje automat z ramieniem łamanym FACIL. Jego ważnym atutem jest centrala sterująca ukryta w jednym z automatów oraz wewnętrzne ograniczniki mechaniczne.W praktyce oznacza, że nie ma potrzeby montowania środkiem wjazdu i po bokach bramy skrzydłowej żadnych odbojników.

W ofercie posiadamy również "niewidoczne" siłowniki podziemne CUBIC, które w żaden sposób nie naruszą estetycznego wyglądu Twojej bramy.

Dla Twojego bezpieczeństwa, wszystkie nasze urządzenia posiadają możliwość podłączenia fotokomórek oraz funkcją zabezpieczenia przed zgnieceniem. W razie braku prądu nasze automaty odblokujesz za pomocą kluczyka a dla bardziej wymagających, mamy w ofercie akumulatory. Naszymi pilotami możesz sterować nie tylko bramami wjazdowymi i bramami garażowymi ale również systemami alarmowymi oraz oświetleniem ogrodowym.

A jak zakupić automaty DITEC?

Zajrzyj na naszą stronę internetową www.ditec.com.pl i przekonaj się, że mamy instalatorów w całej Polsce.