System Centralnego Odkurzania Electrolux

System Centralnego Odkurzania Electrolux sprawi, że Twój dom będzie naprawdę czysty. Duża moc ssąca zapewnia dokładne czyszczenie mebli i dywanów.

Powietrze zasysane jest przez zamknięty system rur, filtrowane oraz wyrzucane na zewnątrz budynku. Sprzątanie pokoi staje się prostsze: odkurzasz długim, elastycznym wężem ssącym podłączonym do gniazda wlotowego w ścianie. Kiedy skończysz, po prostu odłączasz wąż i zamykasz gniazdo. Masz do wyboru kilka różnych modeli jednostek, wszystkie z dużą? mocą ssącą i mocnymi silnikami. Możesz również wybierać spośród wielu zestawów akcesoriów do sprzątania. Więcej informacji znajdziesz na www.electroluxonline.pl.

Komfortowe oddychanie

Badania wykazały, że używanie systemu centralnego odkurzania zmniejsza główne symptomy alergii, co czyni Twój dom zdrowszym miejscem dla rodziny. Nasz system filtracji usuwa praktycznie 100% kurzu i alergenów i jako jedyny, prawdziwy filtr HEPA w systemach centralnego odkurzania gwarantuje pełną żywotność i skuteczność przez wiele lat. Ponieważ filtr oraz wylot powietrza są umieszczone poza obszarem mieszkalnym, nie ma możliwości, aby kurz wrócił? z powrotem do domu, jak to się dzieje przy zwykłych odkurzaczach przenośnych.

Cicha praca

Czy możesz odkurzać, nie przeszkadzając innym? Teraz możesz! System Centralnego Odkurzania Electrolux usytuowany jest daleko od pomieszczeń, w których żyjesz, co zdecydowanie eliminuje hałas. Ponadto dzięki nowatorskiej konstrukcji odkurzacz Electrolux jest o połowę cichszy od zwykłych odkurzaczy. Chociaż cichy, to ma moc 520 airwatów!

Duża wydajność

System Centralnego Odkurzania Electrolux czyni sprzątanie łatwiejszym, a ta nielubiana czynność zajmie Ci mniej czasu. Dzięki niemu swój dom uczynisz czystszym i powietrze w pomieszczeniach będzie zdrowsze dla życia. Jednostka centralna Electrolux jest zainstalowany poza obszarem mieszkalnym, więc nie musisz zajmować się noszeniem odkurzacza, filtrami ani zbiornikiem na kurz. Zamiast tego do dyspozycji masz lekki i wygodny wąż ssący i akcesoria ułatwiające manewrowanie i odkurzanie.

Electrolux do każdego domu

Wykonanie instalacji Systemu Centralnego odkurzania Electrolux jest możliwe w każdym domu, a profesjonalny instalator wykona ją w kilka godzin. System Centralnego Odkurzania Electrolux jest prosty i niedrogi, a dzięki niemu możesz czuć się w swoim domu naprawdę zdrowo i komfortowo.

Electrolux