Kalendarium

27.09
Środa

POWERPOL UTILITIES - Polityka środowiskowa vs rozwój przemysłu i energetyki

Termin: 27.09.2017Miejsce: Warszawa 

Termin: 27 września 2017 r.
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Dodatkowe informacje: Konferencja organizowana jest w ramach cyklu konferencji Akademia ECB poświęconych obszarom utilities. Temat przewodni najbliższej edycji to "Polityka środowiskowa, a rozwój przemysłu i energetyki".

Jesienna edycja konferencji POWERPOL UTILITIES - Polityka środowiskowa vs rozwój przemysłu i energetyki będzie poświęcona omówieniu w gronie przedstawicieli instytucji państwowych, ekspertów i praktyków wyzwań dla przemysłu i energetyki w obliczu zmian regulacyjnych odpowiedzialnych za kwestie ochrony środowiska w tym m. in. jakość wody i ścieków.

Oprócz kwestii legislacyjnych skoncentrujemy się na technologiach na potrzeby środowiska z perspektywy energetyki, ciepłownictwa i przemysłu, czyli praktycznych rozwiązaniach wdrożonych lub wdrażanych przez biznes. Pragniemy, aby zaproszone do udziału osoby w charakterze Prelegentów podzieliły się z uczestnikami swoją wiedzą i w formie prezentacji przedstawiły rozwiązania, innowacyjne technologie, materiały, urządzenia lub procesy jakie są obecnie stosowane w kraju i za granicą.

Szczegółowe informacje na temat konferencji na stronie http://utilities.powerpol.pl/.