Kalendarium

26.09
Wtorek

Konferencja szkoleniowo-techniczna ECONSEC TECH 2017

Termin: 26.09.2017Miejsce: Warszawa 

Termin: 26 września 2017 r.
Miejsce: Hotel Marriott, Warszawa
Dodatkowe informacje: Konferencja organizowana jest w ramach cyklu konferencji Akademia ECB, poświęconych obszarom bezpieczeństwa. Temat przewodni najbliższej edycji brzmi: Bezpieczeństwo infrastruktury przemysłowej i energetycznej - Aspekty prawne i technologiczne. Rola mechanizmów sztucznej inteligencji.

Najbliższa edycja konferencji będzie poświęcona omówieniu w gronie przedstawicieli instytucji państwowych, ekspertów i praktyków wyzwań dla przemysłu i energetyki w obliczu wymogów regulacyjnych odpowiedzialnych za kwestie bezpieczeństwa w firmach wobec cyber zagrożeń. Oprócz kwestii legislacyjnych spotkanie będzie skoncentrowane na technologiach na potrzeby cyberbezpieczeństwa z perspektywy przemysłu i energetyki - czyli praktycznych rozwiązaniach wdrożonych lub wdrażanych przez biznes.

Prelegenci podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i w formie prezentacji przedstawia rozwiązania m. in. z zakresu wykorzystania infrastruktury przemysłowej i energetycznej w cyfryzacji kraju, omówią innowacyjne technologie, urządzenia lub procesy jakie są obecnie stosowane w kraju i za granicą. W ramach konferencji poruszony będzie także temat mechanizmów sztucznej inteligencji (AI) jako sposobem na zahamowanie fali zagrożeń i zwiększenia bezpieczeństwa systemów IT.

Szczegółowe informacje na stronie http://tech.econsec.pl/.