Kalendarium

30.08
Środa

Autoryzowany Instalator Junkers - szkolenie

Termin: 30.08.2017Miejsce:  

Termin: 30-31 sierpnia 2017 r., w godzinach 9:30 - 16:00
Miejsce: RCSJ Kraków, ul. Pawła Morawiańskiego 17, kontakt przedstawiciel handlowy E. Smykla 606 783 848

Terminy i miejsca: Do ustalenia z firmą. Szkolenia techniczne oraz warsztaty praktyczne odbywają się w Centrach Szkoleniowych Junkers (w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie i Rzeszowie). Ponadto prowadzone są liczne szkolenia handlowe i projektowe w terenie.

Dodatkowe informacje: Szkolenie dla osób pragnących uzyskać Autoryzację Instalatora Junkers. Szkolenie techniczno-praktyczne "Autoryzowany Instalator Junkers" przeznaczone jest dla wszystkich osób zawodowo zajmujących się montażem urządzeń grzewczych.

Zakres szkolenia:

W trakcie zajęć szczegółowo omawiana jest budowa i działanie urządzeń oraz zasady pierwszego rozruchu. Zajęcia teoretyczne łączą się z praktycznymi ćwiczeniami w sali szkoleniowej. Przekazywana jest wiedza z zakresu doboru kotłów, zasobników, osprzętu dodatkowego oraz automatyki.

Szkolenie kończy się nadaniem tytułu Autoryzowany Instalator (certyfikat) - uprawnia do rozruchu każdego urządzenia marki Junkers na własnej lub przerabianej przez siebie instalacji oraz korzystania ze wszystkich korzyści wynikających z posiadania autoryzacji.

Wymagane dokumenty:

  • wpis do ewidencji działalności gospodarczej
  • uprawnienia gazowe E lub D
  • mile widziane uprawnienie elektryczne (nieobowiązkowe)
  • potwierdzenie przelewu (opłata za szkolenie)

Opłata za szkolenie: Koszt: 150,00 zł + 23% VAT (184,50 zł)

Zgłoszenia: Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o kontakt wysyłając e-mail na adres: junkers-szkolenia@pl.bosch.com lub kontaktując się bezpośrednio z regionalnym Przedstawicielem Handlowym Junkers-Bosch.

Szczegóły na stronie https://www.junkers.pl/dla-profesjonalistow/szkolenia/program-szkolen/warsztat-2-3.html.